banner
Wezestraat 2 | 8850 ARDOOIE | tel 051 74 46 84 | fax 051 74 80 14
ihk.ardooie@ihka.be   www.ihka.be

Oudercomité

Leden 2013 - 2014

Frits Vanrobaeys (voorzitter)
Cassanderusstraat 25
8740 Pittem
frits.vanrobaeys@telenet.be

Marc Vanoverbeke (ondervoorzitter)
Koolskampstraat 73
8740 Pittem
marc.vanoverbeke@telenet.be

Christine Hollevoet (secretaris)
Aardbeienstraat 4
8850 Ardooie
christine.hollevoet@sint-michiel.be

Patricia De Leersnyder
Molenstraat 20
8710 Wielsbeke
patsydl@scarlet.be

Demeulenaere Siska
Stationstraat 37 bus1
8850 Ardooie
side@genius.be

Bart Debyser/ Kathleen Deschacht
Egemsestraat 13
8700 Tielt
bart.debyser@vives.be

Mieke Maes
Elbestraat 75
8760 Meulebeke
miemie@gmail.com

Leen Deleersnyder
Cassanderusstraat 25
8740 Pittem
frits.vanrobaeys@telenet.be

Annemie Desmet
Burchtstraat 10
8740 Pittem
wim@quadfun.be

Marianne Mersseman
Bosstraat 5
8850 Ardooie
marianne.mersseman@live.be

Bart Molenstra
Aimé Behaeghestraat 68
8870 Kachtem
bart.molenstra@skynet.be

Luc Lievens
Blekerijstraat 1
8850 Ardooie
luclievens@telenet.be

Kathleen Deschacht
Egemsesteenweg 13
8700 Tielt
bart.debyser@vives.be

Charline Linclau
Sprietstraat 10
8850 Ardooie
charline.linclau@telenet.be

Adviserende leden

Directeur Jean-Pierre Ballois

Directeur Dirk Declercq



Instituut Heilige Kindsheid behoort tot de Scholengroep Sint-Michiel
Kattenstraat 33 | 8800 ROESELARE | tel 051 25 90 00
   
site: © DreamSoft | 2014